Gurugram, Haryana
GST No. 06AAFCN5281L1Z4
Call 08047662278 100% Response Rate
Send Enquiry
| Capacity | 500 Kg |
| Coating | Powder Coating |
| Air-Flow Direction | Vertical Down Airflow |
| Material | Stainless Steel |
| Voltage | 230V |
| Power | 20 kW |
| Frequency | 50Hz |
| Country of Origin | Made in India |
We are engaged in offering UV Curing Oven product to our clients. Our range of this products is widely appreciated by our clients
View Complete details