Gurugram, Haryana
GST No. 06AAFCN5281L1Z4
Call 08047662278 100% Response Rate
Send Enquiry
| Brand | NGVT |
| Usage/Application | Industrial |
| Country of Origin | Made in India |
| Material | Stainless Steel |
| Voltage | 220 V |
| Automation Grade | Automatic |
| Capacity | 1000 Kg |
| Power Source | Electric |
| Surface Finishing | Powder Coated |
| Phase | Three Phase |
| Frequency | 60 Hz |
We are engaged in offering Spray Type Pre Treatment Plant product to our clients. Our range of this products is widely appreciated by our clients
View Complete details
| Country of Origin | Made in India |
| Material | Mild Steel |
| Voltage | 220 V |
| Capacity | 900 Kg |
| Frequency | 50 Hz |
| Phase | Three Phase |
| Surface Finish | Color Coated |
| Brand | NGVT |
| Power Source | Electric |
We are engaged in offering Dip Type Pre Treatment Plant product to our clients. Our range of this products is widely appreciated by our clients
View Complete details
| Material | Stainless Steel |
| Color | white |
View Complete details
| Material | Mild Steel |
| Brand | Newgenic |
| Color | Silver |
| Usage/Application | Industrial |
View Complete details